Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Koła kompletne: Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych z oponami zimowymi

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych z oponami zimowymi W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! jako kompletne koło z oponą Państwa wyboru, zmontowane i wyważone z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Alufelgi na zimę

Felgi dzielą się na aluminiowe i stalowe. Te pierwsze zyskują obecnie coraz większą popularność. Ich największą zaletą jest cena. Oprócz tego są lżejsze od tradycyjnych felg, a przy właściwej konserwacji, wyróżnia je dłuższa żywotność. Dodatkową zaletą jest ogromna oferta wzorów i kolorów. Niezależnie od rodzaju felg, gdy temperatura spada poniżej 7 stopni, przychodzi czas na wymianę opon na zimowe. Opony zimowe zapewniają lepszą przyczepność i skracają drogę hamowania w niskich temperaturach i na zaśnieżonych drogach. Bardzo dobrym rozwiązaniem są kompletne koła zimowe, dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się, czy montaż nowych opon na stare felgi będzie możliwy.

Alufelgi z oponami zimowymi powinny być użytkowane w okresie od października do kwietnia. Zarówno w przypadku felg aluminiowych, jak i stalowych,  bardzo ważne jest ich odpowiednia pielęgnacja zimą. Śnieg, błoto pośniegowe czy lód mogą przyczepiać się do felgi i zakłócać równowagę podczas jazdy, dlatego istotne jest ich regularne czyszczenie, nawet gdy felgi pokryte są powłoką ochronną.

Właściwe wyposażenie na trudne warunki

Odpowiednie zestawienie alufelg z oponami zimowymi może uczynić każde auto wyjątkowym. W ofercie sklepu internetowego opony-outlet.pl znajdziesz alufelgi różnych marek w bogatej gamie kolorystycznej – od klasycznego srebra, przez szarości i czernie, po kolory oryginalne i nietypowe. Każdy komplet felg alumionowych z oponami zimowymi jest dopasowany do konkretnego auta.

Producent alufelg Alcar oferuje stylowe i interesujące wzory AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO. Podjęcie decyzji o zakupie alufelg z oponami zimowymi ułatwi konfigurator, który umożliwia wizualizację połączenia dowolnego rodzaju alufelg z oponami zimowymi wielu modeli aut. Możliwość kombinacji jest niezliczona, dzięki czemu każdy może znaleźć idealne dla siebie połączenie.