Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Kompletne koła: stalowe felgi z oponami całorocznymi

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Stalowe felgi z oponami całorocznymi

Felgi stalowe znajdują swoich zwolenników zwłaszcza w okresie zimowym. To stereotypowe myślenie wśród kierowców, którzy uważają je za znacznie bardziej odporne na niskie temperatury i trudne warunki atmosferyczne, nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. Felgi stalowe znakomicie sprawdzają się przez cały rok. Oto dlaczego warto zakupić stalowe felgi z oponami całorocznymi. Zwolennicy felg stalowych, jako jeden z najważniejszych atutów, wyliczają fakt bezpieczeństwa jakie zapewniają felgi stalowe w momencie wypadku.

W momencie nawet najmniejszego poślizgu, gdy samochód zatrzyma się dopiero na krawężniku, felgi aluminiowe mogą ulec trwałemu uszkodzeniu lub odkształceniu. Felgi stalowe bardzo często lepiej znoszą uderzenia, a ponad to są znacznie tańsze i mniej wymagające podczas naprawy. Zwolennicy ekonomicznej jazdy stawiają na stalowe felgi z oponami całorocznymi Kierowcy dla których istotną kwestią są koszty eksploatacji zachwalają felgi stalowe. Podkreślają ich niską cenę oraz bezproblemową eksploatację przez cały rok.

Właściwy dobór felg stalowych

W odróżnieniu od felg aluminiowych, przy doborze których można sobie pozwolić na pewną dozę dowolności, felgi stalowe zmuszają klienta do bardziej precyzyjnych decyzji. Właściwie wybrane stalowe obręcze powinny charakteryzować się określonymi parametrami technicznymi, uzależnionymi od parametrów pojazdu, w którym będą montowane. Podstawowe kryteria doboru stalowej felgi wiążą się z marką, modelem, rocznikiem oraz wersją silnikową samochodu, do którego są przeznaczone. Parametrami felg stalowych, na które szczególnie trzeba zwrócić uwagę są:

  • Szerokość i średnica obręczy
  • Liczba i rozstaw śrub
  • Wielkość otworu centralnego
  • Kołnierz ochronny.

Sprawdź szczegóły na opony-outlet.pl.