Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony motocyklowe

Nowe opony motocyklowe

Atrakcyjny wygląd motocyklu, a przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy, w dużym stopniu zależy od opon motocyklowych. Na przykład, jeżeli opona do motocyklu jest „łysa”, to o szybkim rozpędzie raczej można tylko pomarzyć. Jeżeli opona motocyklowa jest nowa i użytkowana zgodnie z porą roku, to jazda na motocyklu będzie sprawiać przyjemność i przede wszystkim będzie bezpieczna.

Opony do motocykli – na co zwracamy uwagę

Cześć motocyklistów, kupując opony motocyklowe w sklepie stacjonarnym lub internetowym, zwracają uwagę tylko na poszczególne charakterystyki, na przykład, rodzaj bieżnika. Jednak dobre opony motocyklowe powinny spełniać cały szereg wymagań.

Kupując opony do motocykli zwracamy uwagę na rozmiar opony. W przypadku jednośladu odpowiedni rozmiar opony ma większe znaczenie, niż w przypadku opon samochodowych. Po pierwsze - opona motocyklowa nie może być płaska, ponieważ musi umożliwić składanie się w zakrętach. Po drugie ,w większości modeli motocykli, opona przednia i tylna mają różne rozmiary, zmiana których wpływa na geometrię pojazdu. Dlatego lepiej nie eksperymentować i kupić opony motocyklowe zgodnie z parametrami, wskazanymi przez producenta. Jeżeli motocyklista posiada sportowy model pojazdu, to należy zaopatrzyć się w motocyklowe opony sportowe. Jeżeli jednoślad przewidziany jest tylko do jazdy w mieście, to opony powinny być określonego typu. Ze względu na swoją budowę opony motocyklowe dzielą się na:

  • diagonalne (choppery, cruiser, enduro, etc.)
  • radialne (szybkie i ciężkie motocykle)

Typ konstrukcji ma wpływ na wytrzymałość opony i inne parametry użytkowe.

I jedno z najważniejszych pytań - czy warto kupić tanie opony motocyklowe? Ceny ogumienia znacznie się różnią w zależności od rozmiaru opony oraz producenta. Naturalnie, że jakościowe opony dla jednośladu nie mogą mieć niskiej ceny. Naszym zdaniem nie warto oszczędzać przy zakupie ogumienia do motocykli, ponieważ od jakości opony zależy nie tylko nastrój motocyklisty, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Dla czego warto kupić opony motocyklowe w naszym outlecie?

W trosce o wygodę naszych klientów, opracowaliśmy konfigurator opon motocyklowych. Wystarczy, że uzupełnisz podstawowe parametry, a konfigurator zaproponuje najbardziej optymalne opony do twojego motocyklu. Dodatkowo używając dodatkowych filtrów jak cena opony motocyklowej, marka, rozmiar oraz prędkość można zawęzić poszukiwania i porównać opony motocyklowe według wybranych filtrów.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do dyspozycji Państwa: opony-outlet@delti.com

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatności