Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony motocyklowe: Tour-sport radialny

Opony motocyklowe radialne tour-sport

Opony motocyklowe podobnie jak i opony samochodowe są jednymi z najważniejszych elementów, które wpływają praktycznie na każdy aspekt eksploatacyjny pojazdu. Ogólnie opony motocyklowe można podzielić na dwie grupy:

  • diagonalne – przeznaczone do motocykli o dużej masie lub mocy
  • radialne – dedykowane są szybkim (sportowym) motocyklom

Opony motocyklowe tour sport dedykowane są osobom, które lubią pokonywać długie trasy na sportowo-turystycznym motocyklu. Opony tour sport dobrze radzą w każdych warunkach pogodowych, które możemy napotkać w czasie wyprawy, gwarantując bezpieczną jazdę. Charakteryzują się długim okresem eksploatacji.

Opony motocyklowe radialne - dlaczego warto nam zaufać?

Rozumiejąc jaką ważną rolę pełni opona motocyklowe w bezpieczeństwie motocyklisty i ruchu drogowego, w sklepie opony-outlet.pl możesz kupić opony motocyklowe tylko sprawdzonych i wiarygodnych producentów.

W trosce o twoją wygodę i oszczędność czasu opracowaliśmy konfigurator opon, który na podstawie twoich indywidualnych wymagań, zaproponuje dobre opony motocyklowe radialne w atrakcyjnej relacji jakość-cena.

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Duży wybór asortymentu i wysoka jakość produktów.:

  • Ponad 100 marek opon np. Goodyear, Bridgestone, Continental, Michelin, Goodride, Nankang, Sunny i wiele innych
  • Ponad 35 000 modeli i wzorów bieżnika
  • SOpony najwyższej jakości bezpośrednio z naszych magazynów