Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Kontakt

opony-outlet.pl to oferta internetowa sklepu firmy Delticom AG z siedzibą w Hannover w Niemcy.

Chętnie pomożemy w przypadku pytań, dotyczących zakupów, montażu opon, problemów technicznych oraz związanych z produktem czy też uzyskania informacji o firmie. Poniżej znajdziesz widok naszych tematów pomocy.

Jak możemy pomóc?

Pytania dotyczące zakupu opon i naszej oferty

Status Twojego zamówienia

Problemy z moim zamówieniem

Montaż opon / Partnerskie stacje montażu

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? – Skontaktuj się z nami

Nie byliśmy Ci w stanie pomóc? Jesteśmy do Twojej dyspozycji również telefonicznie

  • 0223970982 (Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00)

Internetowe rozstrzyganie sporów

Unia Europejska stworzyła portal online, celem pomocy niezadowolonym klientom. Przy sporach dotyczących towarów lub świadczonych usług, które kupiłeś u nas przez Internet, możesz pod następującym adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr znaleźć placówki, które pomagają rozstrzygać spory konsumenckie, wykluczając drogę sądową. Prosimy pamiętać, że dla niektórych branż i w niektórych krajach nie ma aktualnie (stan na dzień 01.02.2017) placówek, pomagających zażegnywać spory. Dlatego jako konsument prawdopodobnie nie będziesz mógł używać tego portalu do rozstrzygania sporów w wymienionych krajach.

Dalsze informacje znajdziesz na stronie internetowej UE. Nie jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w postępowaniu spornym przed arbitrażem konsumenckim, natomiast wyrażamy gotowość do uczestnictwa w nim. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Nasz adres:

Delticom AG
Brühlstr. 11
30169 Hannover
Niemcy
Telefon: 0223970982 (serwis dostępny w godzinach od 8.00 do 18.00)

Prezes Rady Nadzorczej: Karl-Otto Lang
Dyrektor zarządzający: Philip von Grolman, Dr. Andreas Prüfer
Siedziba spółki: Hannover, Germany
Numer i miejsce rejestracji spółki: AG Hannover, Germany HRB 58026
Numer NIP: PL5262814812

Nazwa banku: Bre Bank Polen, ul. Senatorska 18, 00950 Warszawa ,IBAN: PL60114010100000299546001001,BIC/Swift: BREXPLPWWA1 Prosimy nie wysyłać opon na ten adres. Nie jesteśmy w stanie ich odebrać. W tym celu prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.