Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony motocyklowe: Motocross

Opony typu motocross

Motocykliści, którzy lubią szybką jazdę w trudnym terenie, sięgają po opony motocyklowe typu motocross. Producenci proponują różne typy opon do motocrossu w zależności od rodzaju nawierzchni.

Od opon motocrossowych zależy bardzo wiele - większa przyczepność i utrzymanie toru w zakrętach, szybki start w zawodach, etc. Rozmiar nie jest jedynym parametrem technicznym, który należy wziąć po uwagę przy wyborze opon typu motocross. Jeżeli jesteś początkującym bikerem i chcesz kupić opony motocrossowe, najlepiej zasięgnij porady i informując np. sprzedawcę, że potrzebujesz opony motocrossowej 16, uzupełnij dane, mówiąc na jakim terenie będziesz jeździć . Należy dokładnie przeanalizować warunki w których będzie jeździć i dopiero potem przystąpić do zakupu opon typu motocross. Wybierając opony w ten sposób, będziesz mógł dłużej cieszyć się możliwościami opon.

Uniwersalne opony motocrossowe pozwalają jeździć praktycznie na każdej nawierzchni, jednak przygrywają z oponami wąsko specjalizowanymi. Jeżeli 80% czasu jeździsz w regionach z nawierzchnią piaskową, to opona powinna mieś odpowiedni skład i profil.

Opony motocrossowe - dlaczego warto nam zaufać?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość opon typu motocross bezpośrednio wpływa na komfort jazdy i bezpieczeństwo motocyklisty. Dlatego w opony-outlet.pl znajdziesz opony motocrossowe tylko sprawdzonych i wiarygodnych producentów. Przy każdym zakupie gwarantujemy 30-dniowe prawo zwrotu.

Opracowaliśmy konfigurator opon typu motocross, który po uzupełnieniu podstawowych danych zaproponuje opony motocrossowe w różnych półkach cenowych i w atrakcyjnej relacji cena-jakość.

Jeżeli pojawią się pytania, prosimy o kontakt: opony-outlet@delti.com

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Kupuj on-line bez ryzyka:

  • Dajemy 2 lata gwarancji na nasze produkty
  • Masz możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  • Przyjazne formy płatności
  • Bezpieczne składanie zamówienia – szyfrowanie SSL