Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Kompletne koła: stalowe felgi z oponami zimowymi

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Stalowe felgi z oponami letnimi

Większość kierowców staje przed wyborem felg stalowych dopiero zimą, jednak jak się okazuje, mają one zalety, które warto docenić także w trakcie pozostałych pór roku. Oto atuty stalówek, które potwierdzają eksperci z branży motoryzacyjnej.

Felgi aluminiowe stalowe są lżejsze od aluminiowych

Felgi produkowane zgodnie ze współczesnymi standardami i wymogami klientów zawierają coraz większe ilości materiału. Prowadzi to coraz częściej do tego, że waga alufelgi przekracza ciężar jej stalowej konkurentki. Niestety wielu kierowców nadal sugeruje się powszechnie panującym mitem na temat wagi felg stalowych i decyduje się na aluminium. Stalowe obręcze najczęściej są tańsze To fakt. Obręcze aluminiowe markowych producentów (a najczęściej na takich nam zależy) potrafią sięgać cen rzędu kilku czy kilkunastu tysięcy złotych. Najważniejszym kryterium jest tutaj jakość, za którą przyjdzie nam słono zapłacić. Kupno tanich egzemplarzy o wątpliwym pochodzeniu i standardzie nigdy nie będzie dobrym wyborem.

Zalety felg stalowych z oponami letnimi

  • Felgi zbudowane ze stali nie niosą ze sobą problemu przywierania opony do powierzchni obręczy
  • Jeśli kupisz felgę stalową, nie będziesz musiał inwestować w zakup past
  • Stal jest odporna nie tylko na niewielkie przymrozki, ale i konkretne zimowe mrozy
  • Felgi stalowe gwarantują bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach
  • Wymiana lub naprawa obręczy stalowych nie wiąże się z dużymi kosztami i można ją przeprowadzić w najbliższym warsztacie samochodowym.

Felgi znajdziesz w ofercie sklepu opony-outlet.pl.