Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Impressum

To jest oferta internetowa Delticom AG, Hanowerze w Niemczech.

Nasz adres

Delticom AG
Brühlstr. 11
30169 Hanower
Niemcy
Jak do nas dojechać

Telefon: 0223970982 (serwis dostępny w godzinach od 8.00 do 18.00)
E-mail: opony-outlet@delti.com
Internet: www.delti.com
Informacje O Firmie

Przewodniczący: Karl-Otto Lang
Wyżywienie: Philip von Grolman, Dr. Andreas Prüfer
Siedziba: Hannover
Sąd rejestrowy: HRB 58026 Hannover AG
NIP:. PL5262814812
Ogłoszenie o odpowiedzialności

Pomimo starannej kontroli nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść linków zewnętrznych. Operatorzy są wyłączną odpowiedzialność za treść stron.
Obrazek kredyty

Zdjęcia wykorzystane na ReifenDirekt.de pochodzą z następujących źródeł: Delticom AG, fotolia.com, istockphoto.com.

Ważna Uwaga

Prosimy nie wysyłać opony na ten adres. Nie możemy zaakceptować żadnych zwróconych towarów w naszym budynku administracji. W celu dokonania zwrotu artykułów jak najbardziej komfortowy, dbamy o zbiorach pozycji od ciebie. Proszę zadzwonić do naszego zespołu serwisowego lub wysłać e-mail do opony-outlet.pl. Odbieramy opony od ciebie.

Nia Europejska stworzyła portal internetowy, celem udzielania pomocy niezadowolonym klientom. W przypadku skarg dotyczących towarów lub usług zakupionych przez internet w naszym sklepie, pod następującym adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr mogą Państwo skorzystać
z możliwości polubownego i pozasądowego rozstrzygania sporów. Prosimy zwrócić uwagę,
że obecnie (stan na 01.02.2017) niektóre branże oraz państwa, nie przewidują takiej możliwości. Dlatego możliwe, że z tego powodu, będąc konsumentem, nie mogą Państwo wykorzystać w tych krajach niniejszego portalu do rozwiązywania sporów z nami. Dalsze informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Unii Europejskiej. Nie jesteśmy zobowiązani do udziału w polubownym rozstrzyganiu sporów przed konsumenckim organem pojednawczym. Jednakże zasadniczo jesteśmy gotowi do wzięcia udziału w polubownym rozstrzyganiu sporów przed nim. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres opony-outlet.pl.