Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Kompletne koła: stalowe felgi z oponami letnimi

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Stalowe felgi z oponami zimowymi

Zbliżająca się zima zmusza kierowców do zastanowienia się nad wyborem nowych opon i... felg. Który typ obręczy sprawdzi się najlepiej w trudnych warunkach atmosferycznych? Oto atuty stalowych felg z oponami zimowymi, obok których trudno przejść obojętnie.

Wytrzymałość felg stalowych

Zwolennicy stali wyruszają w podróż ze spokojem, nie martwiąc się o dziury w drodze i wysokie krawężniki. Nawet jeśli nasze auto przestanie nas słuchać i pojedzie wprost na kilkunastocentymetrowy krawężnik, stalowej obręczy prawdopodobnie nic się nie stanie. Mimo że stal jest stosunkowo miękka i sprężysta, to obręczy wykonanych z tego kruszcu nie tak łatwo uszkodzić.

Tania regeneracja stalowych felg

Jeśli nasza felga ugnie się pod naporem betonowych krawężników, naprawa nie wiąże się z niczym przykrym także dla naszego portfela. Wygiętą stal naprawi każdy warsztat samochodowy, zajmujący się prostowaniem felg. Pomijając fakt, że felgi stalowe są najczęściej dużo tańsze niż ich aluminiowe konkurentki, to ich regeneracja nie nadweręży domowego budżetu.

Odporność na korozję

Felgi stalowe najczęściej malowane są proszkowo, co stanowi ochronę przed rdzą w trudnych zimowych warunkach. Nie zwalnia to jednak kierowców z dbania o powierzchnię każdej z obręczy. W tej kwestii, felgi stalowe nie wiele różnią się od alufelg. Sprawdź ofertę sklepu opony-outlet.pl.