Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony motocyklowe: Super-sport tor uliczny

Opony supersport

Opony motocyklowe typu supersport są opracowane z myślą o osobach, które uwielbiają dynamiczną jazdę i chcą maksymalne wykorzystać możliwości swojego motocyklu. Opony motocyklowe supersport charakteryzują się dobrymi właściwościami na drodze suchej oraz mokrej i zapewniają dobre osiągnięcia na torze. Opony typu supersport przeznaczone są dla osób, które amatorsko jeżdżą na torze oraz poruszają się motocyklem po ulicach.

Opony motocyklowe typu supersport - dlaczego warto nam zaufać

Z myślą o wygodzie naszych klientów opracowaliśmy konfigurator opon dla motocykli typu supersport - tor uliczny. Uzupełniając podstawowe dane techniczne, konfigurator sklepu opony-outlet.pl przeanalizuje dane i zaproponuje optymalne rozwiązania w różnych półkach cenowych. Dodatkowo możesz wybrać indywidualne filtry i przeglądać ofertę opon super sport (tor uliczny) według indywidualnie określonych kryteriów. Zdając sobie sprawę jaką rolę spełniają opony motocyklowe typu supersport nie tylko w komforcie jazdy, ale również bezpieczeństwie, proponujemy opony supersport tylko od wiarygodnych i sprawdzonych producentów.

Proces zakupu składa się z prostych, intuitywnych kroków. Składając zamówienie możesz wybrać jedną z kilku opcji płatności i dostaw. Do każdego zakupu gwarantujemy 30-dniowe prawo zwrotu zakupionych opon supersport przeznaczonych do motocykli.

Opony wysyłamy w ciągu 4-6 dni. W przypadku jakichkolwiek zmian informujemy natychmiast. Jeżeli masz pytania, prosimy o kontakt: opony-outlet@delti.com Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie dla ciebie.

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatności