Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony motocyklowe: Sport wyścigowy

Opony motocyklowe do sportu wyścigowego

Opony wyścigowe mają największy wpływ na ostateczny wynik sportowy, o czym wiedzą nie tylko zawodowe sportowcy. Opony motocyklowe do sportu wyścigowego gwarantują bardzo dobrą przyczepność i dedykowane osobom, które lubią agresywną jazdę.

Jak wybrać opony wyścigowe?

Najczęściej już na etapie projektowania motocyklu dobiera się opona motocyklowa konkretnego producenta. Najbardziej znane producenci opon do sportów wyścigowych są: Pirelli Michelin Dunlop Metzeler. Idealnym rozwiązaniem jest zakup kilku zestawów opon - standardowe opony przeznaczone do codziennej jazdy i opony dedykowane wyścigom.

Opony wyścigowe – dlaczego warto nam zaufać?

W sklepie opony-outlet.pl możecie kupić opony do sportów wyścigowych tylko sprawdzonych producentów. Proponujemy dogodne formy płatności i możliwość wyboru kilku opcji dostawy. Również kupując opony motocyklowe w opony-outlet.pl gwarantujemy możliwość 30-dniowego zwrotu.

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Niskie ceny opon:

  • Dzięki stronie www.opony-outlet.pl klienci zaopatrują się w opony w cenach o około 25% niższych od cen proponowanych przez stacjonarne serwisy i sklepy.
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT i koszty transportu na terenie Polski
  • Proponujemy atrakcyjne ceny montażu w sieci serwisów w całym kraju – już od 19 zł za jedno koło.