Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia
Wyszukaj opony
szerokość
wysokość
średnica
Reifen Finden
Odczytać wartości na aktualnej oponie 

Marka:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Zamówienie uproszczone
Icons-a
Wybierz rozmiar
Icons-b
Wybierz oponę
Icons-c
Zamówienie

W większości przypadków właściciel samochodu sam wybiera opony letnie. Jednak jeżeli przejrzymy się dokładniej, sytuacja staje się bardziej skomplikowana. Czy można po prostu kupić tanie opony letnie czy im drożej, tym wyższa jakość? Jakie charakterystyki są ważne dla opony letniej?

Opony letnie - nieco bliżej

Klimat i stan dróg w każdym regionie określają podstawowe charakterystyki, które powinna mieć opona letnia. Innymi słowy, kierowca powinien rozumieć czy potrzebuje opony do dróg mokrych i z błotem, czy w danym regionie lato raczej jest okresem suchym i ciepłym.

Należy również określić do jakiego typu samochodu potrzebujemy opon letnich - czy jest to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy. Ponieważ każdy z rodzajów aut będzie wymagać zaopatrzenia w opony właściwe dla tego rodzaju. Obecnie producenci samochodowi proponują bardzo duży wybór opon letnich i kierowca z niedużym doświadczeniem może poczuć się zagubionym. Dlatego właściwe dobrze znać podstawy odpowiedniego doboru opon letnich, a w pozostałych kwestiach wesprzeć się fachowym doradztwem.

I pytanie o ceny. Oczywistym faktem jest to, że większość kierowców nie lubi przepłacać. Jednak kupując tanie opony samochodowe letnie, należy pamiętać o bezpieczeństwie ruchu drogowego. Specjaliści zalecają kupno używanych opon letnich tylko jako koła zapasowego, na którym można dojechać do warsztatu.

Opony samochodowe letnie - dlaczego warto nam zaufać?

Doskonale rozumiejąc potrzeby naszych klientów sklep opony-outlet.pl proponuje szerokich wybór opon letnich sprawdzonych producentów w atrakcyjnej relacji jakość-cena. Do dyspozycji naszych klientów konfigurator opon letnich, który zaproponuje najbardziej optymalne ogumienie letnie z uwzględnieniem indywidualnych wymagań.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: opony-outlet@delti.com

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.