Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony motocyklowe: Opony zimowe

Opony motocyklowe zimowe

Z nadejściem zimy znaczna większość kierowców wymienia opony letnie samochodowe na opony zimowe. A czy są opony zimowe do motocykli? Tak, jednak w większości przeznaczone są do jazdy po czarnym i mokrym asfalcie.

Opony zimowe do motocykli – krótka charakterystyka

Podobnie jak w przypadku opon samochodowych zimowych, opony zimowe do motocykli posiadają odpowiednią mieszankę gumy oraz specjalnie opracowany kształt bieżnika w celu uzyskanie większej przyczepności do nawierzchni.

W większości producenci proponują opony zimowe o średnicach od 10 do 14 cali. W przypadku kół zimowych motocyklowych o średnice 17 cali, wybór jest mocno ograniczony. Ze względu na wysokie wymagania, większość producentów nie produkuje opon zimowych do motocykli sportowych i sportowo-turystycznych.

Opony zimowe do motocykli – dlaczego warto nam zaufać?

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, sklep opony-outlet.pl w swojej ofercie posiada opony motocyklowe zimowe tylko sprawdzonych producentów.

Możliwość montażu

Możliwość montażuOferujemy również montażystów opon motocyklowych w Państwa okolicy. Znaleźś punkt montażu

Kupuj on-line bez ryzyka:

  • Dajemy 2 lata gwarancji na nasze produkty
  • Masz możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  • Przyjazne formy płatności
  • Bezpieczne składanie zamówienia – szyfrowanie SSL