Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony wyścigowe

Opony wyścigowe w opony-outlet.pl

Wiele kierowców bardzo lubi dynamiczną oraz szybką jazdę, a największe zadowolenie dają sporty wyścigowe. Ze względu na specjalną konstrukcję opon szybka jazda na torze jest możliwa tylko na oponach wyścigowych, dzięki którym można osiągnąć odpowiednie wyniki sportowe. Proszę pamiętać, iż opony wyścigowe nie są dopuszczone do jazdy po drogach publicznych.

Opony wyścigowe muszą sprostać szczególnym wymaganiom, a producenci opon stosują szczególne mieszanki, próbując znaleźć „złoty środek” pomiędzy przyczepnością opony do powierzchni, a okresem eksploatacji. Właściwa przyczepność musi być zapewniona przez cały wyścig, dlatego zespoły wyścigowe bardzo często zmieniają opony w zależności od pogody czy nawierzchni.

Jednymi z najbardziej popularnych opon wyczynowych są:

  • opony typu slick
  • opony rajdowe deszczowe
  • opony szutrowe
  • opony wyścigowe na śnieg i lód

Opony motocyklowe wyścigowe - dlaczego warto nam zaufać?

Jeżeli potrzebujesz dobre opony wyścigowe, sprawdź koniecznie naszą ofertę opon rajdowych. Poszukiwanie odpowiednich opon wyścigowych z pewnością ułatwi konfigurator opon. Po uzupełnieniu podstawowych danych technicznych, konfigurator zaproponuje najlepsze opony rajdowe dla ciebie.

W ofercie sklepu internetowego opony-outlet.pl znajdziesz opony wyścigowe znanych i sprawdzonych producentów. Proces zakupu jest intuitywny i składa się z kilku kroków, z możliwością wyboru form płatności i rodzaju dostawy. Zakupione opony wyczynowe wysyłamy w ciągu 4-6 dni. W przypadku jakichkolwiek zmian, informujemy niezwłocznie.

Możliwość montażu

Partnerski warsztat montażowy Zatroszczymy się również o dogodny montaż opon, gwarantując Państwu najlepszą jakość usługi, w bardzo korzystnej cenie.

Wszystko zawarte jest w cenie

Ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT oraz  koszt zapakowania i transportu na terenie Polski.

Duży wybór asortymentu i wysoka jakość produktów.:

  • Ponad 100 marek opon np. Goodyear, Bridgestone, Continental, Michelin, Goodride, Nankang, Sunny i wiele innych
  • Ponad 35 000 modeli i wzorów bieżnika
  • SOpony najwyższej jakości bezpośrednio z naszych magazynów