Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Diagonalne opony do przyczep

Podział opon rolniczych

Jednym z kryteriów podziału opon rolniczych jest ich budowa – wyróżnia się typ diagonalny i radialny. Choć opony radialne są uznawane za nowocześniejsze, to typ diagonalny cechuje znacznie większa wytrzymałość. Jedne i drugie opony zbudowane są z bieżnika, osnowy, opasania i stopki, jednak same elementy znacznie się od siebie różnią. Osnowa diagonalnych opon do przyczep jest wielowarstwowa, tworzą ją ułożone naprzemian kordy.

Opony diagonalne do maszyn rolniczych

Każda warstwa biegnie w przeciwnym kierunku. Opona diagonalna jest dzięki temu solidniejsza, a co za tym idzie - bardzie wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Obniżone ciśnienie w oponach typu diagonalnego zwiększa przyczepność do gleby i redukuje możliwość poślizgu. Dodatkowo diagonalne opony do przyczep pracują ciszej niż te radialne, co podnosi komfort jazdy po nierównym podłożu. W ofercie sklepu opony-outlet.pl znajdują się diagonalne opony do przyczep klasy ekonomicznej, średniej oraz premium. Różnią się między sobą nie tylko ceną, ale i jakością oraz budową. Przy wyborze odpowiednich opon istotne jest  ich przeznaczenie. W maszynach wykorzystywanych w celach  transportowych wystarczająca będzie klasa niższa, jednak dla sprzętu rolniczego użytkowanego do prac w polu, lepiej zainwestować w opony lepszej jakości.

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Solidny i  budzący zaufanie serwis:

  • Zamówienia on-line 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
  • Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych
  • Rozległa sieć serwisów partnerskich
  • Wybór spośród 3 opcji płatności