Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia

Opony rolnicze

Markowe produkty dla rolników

Rolnicy przykładają ogromną uwagę do tego, aby kupowane przez nich opony rolnicze odznaczały się niezawodnością i maksymalną wytrzymałością oraz umożliwiały precyzyjną pracę w polu. Opony nie powinny ugniatać zbytnio gleby, nie mogą niszcząc plonów i pastwisk, powinny w maksymalny sposób wykorzystywać moc ciągnika, zapewniać komfort kierowcy oraz bezpieczeństwo pracy podczas poruszania się po pochyłym i nierównym terenie, a także odznaczać się efektywnym samooczyszczaniem. Producenci opon rolniczych, aby sprostać wymaganiom swoich klientów, nieustannie unowocześniają swoje produkty.

Rodzaje opon rolniczych

Na rynku dostępne są dwa typy opon rolniczych:

  • Opony radialne – droższe, ale i nowocześniejsze. Opony radialne są bardziej odporne na ścieranie, wolniej się zużywają, gwarantują lepszą przyczepność oraz mniejszy opór toczenia. Maszyny wyposażone w opony radialne zużywają mniej paliwa. Dodatkowo ten typ dzieli się na dętkowe i bezdętkowe. Opony bezdętkowe można naprawić w przypadku uszkodzenia bez potrzeby demontażu koła.
  • Opony diagonalne – zbudowane są z wielowarstwowej osnowy, dzięki czemu opona jest mocniejsza i bardziej wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Minusem jest fakt, że obniżone ciśnienie w tego typu oponach może powodować ich odkształcenia, przez co opona przylega do podłoża tylko bokami.

Z myślą o właścicielach gospodarstw rolnych sklep opony-outlet.pl posiada bogatą ofertę opon rolniczych od sprawdzonych dostawców w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy może znaleźć optymalne ogumienie do swoich maszyn rolniczych.

Opony do pojazdów specjalnych renomowanych producentow

Opony przemysłowe do <br>pojazdów specjalnychTeraz znajdziesz u nas również szeroką gamę opon wielkogabarytowych począwszy od opon do wózków widłowych po opony do maszyn budowlanych oraz przyczep.

rabat logistyczny

Jeśli potrzebujesz większą ilość opon przemysłowych, do pojazdów specjalnych oraz ciągników (powyżej 10 sztuk), napisz na adres: rabat logistyczny

Kupuj on-line bez ryzyka:

  • Dajemy 2 lata gwarancji na nasze produkty
  • Masz możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  • Przyjazne formy płatności
  • Bezpieczne składanie zamówienia – szyfrowanie SSL